• Arama Yap

  Spor Salonları Aydınlatma Çözümleri

  Otomatik Aydınlatma Teknolojisi

  Spor salonu aydınlatması, sporcuların ihtiyaçları doğrultusunda branşa özel olarak tasarlanır. Spor sahalarına ve salonlarına göre aydınlatmaların lüks ve ısı ayarları organize edilir. Sporcuların rahat bir şekilde egzersizlerini ve maçlarını gerçekleştirebilmeleri için aydınlatma sistemleri parlama ve gölge önleyici özellikler ile donatılmalıdır. Licalux Aydınlatma ise spor salonları için yüksek tavan armatürleri ve sistemleri sunmaktadır.

  Yeterli & Kontrol Edilebilir Aydınlatma

  Performansı Destekleyen Enerji

  odaklanmayi-artiran-renk-sicakligi

  Odaklanmayı Artıran Renk Sıcaklığı

  Sporcular için

  Spor salonlarında renk sıcaklığı 4000 K ile 6500 K arasında tercih edilir. Aydınlatmalarda renk sıcaklıkları sporcuların odaklanmasına yardımcı olur. Bu nedenle spor sahalarına uygun derecelerde renk sıcaklığı ayarlanmalıdır. Licalux Aydınlatma ise sporcuların enerjilerini ve dikkatlerini yüksek tutan teknolojiler sunmaktadır.

  Bölgesel Aydınlatma Çözümleri

  İşlevsel Kullanım için

  Spor salonlarında ekipmanların bulunduğu bölgeler ve egzersiz alanları işlevselliğine göre aydınlatılmalıdır. Bölgesel aydınlatmalar sporcuların güvenliğini sağlayarak verimli bir çalışma imkanı sunmaktadır. Licalux Aydınlatma, spor salonlarının alanlarına uygun tasarımlar ile sporcuları desteklemektedir.

  bolgesel-aydinlatma-cozumleri
  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik
  tr_TRTurkish