• Arama Yap

  Rezidans Aydınlatma Armatürleri

  Aydınlatmada Dijital Fikirler

  Rezidans modern dünyanın yaşam alanlarıdır. Günümüzde yaşamı mümkün kılacak her mekan rezidansların içerisinde yer almaktadır. Bu sebeple alanların işlevsel ve estetik bir şekilde tasarlanması gerekir. Mekanın atmosferini modern kılmak için aydınlatmalar özel olarak seçilmelidir. Rezidanslar için aydınlatma fikirleri öncelikle bölgesel aydınlatma olarak kategorilendirilmelidir. Akıllı kontrol sistemleri ile donatılan Licalux Aydınlatma rezidansların her alanı için özel olarak tasarlanan ürünleri kullanıcıların deneyimine sunmaktadır.

  Sürdürülebilir Güneş Enerjisi

  Güvenlikli Gece Aydınlatması

  Modern-Colored-Lighting

  Modern Renkli Aydınlatma

  Tarzınız için

  Modern aydınlatma sistemleri, rezidansın her köşesi için özel olarak seçilmelidir. ​​Renkli aydınlatma detayları rezidansın tarzı ve kişiliğini destekler. İstenilen ambiyansa uygun olarak aydınlatma fikirleri Licalux tarafından kullanıcılara özel olarak tasarlanır.

  Maksimum Güvenlik Sistemleri

  Aileniz için

  Licalux, üst düzeyde güvenlikli aydınlatma sistemleri sağlar. Güvenlik sistemleriyle donatılan aydınlatmalar rezidansın iç ve dış bölgelerini ışıklandırmalar ile güvence altına alınır. Acil durum aydınlatmaları yangın ve güvenlik gibi acil zamanlarda hızlı bir yönlendirme sağlar.

  Maximum-Security-Systems
  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik
  tr_TRTurkish