• Arama Yap

  Politikalarımız

  Çevre ve Enerji Politikamız

  Licalux Aydınlatma olarak, çevresel değerlere karşı sorumlu bir işletme olarak faaliyet göstermekteyiz. Sürdürülebilirlik bizim için bir öncelik ve bu nedenle, etkili enerji ve kaynak yönetimi, atık geri kazanımı ve geri dönüşümü faaliyetlerinin yaygınlaştırılması gibi konularda öncülük etmektedir.

  Yenilikçi yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimize en yüksek enerji verimliliğine sahip aydınlatma ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi sürecinde, çevresel etkileri en aza indirecek yöntemleri kullanmaktayız. Bu sayede, ürünlerimizin doğaya olan etkisini minimize etmekteyiz.

  Enerji yönetimi konusunda, şirketimiz enerji tasarrufu yapılacak yöntemleri sürekli olarak gözden geçirerek, daha az enerji tüketen, çevre dostu teknolojileri takip etmektedir. Ürünlerimizde kullanılan malzemelerin kaynaklarını dikkatli bir şekilde seçerek, çevrenin korunması konusunda sorumluluk alıyoruz.

  Atık geri kazanımı ve geri dönüşümü konusunda, tesisimizde geri dönüşüm süreçleri ve atık yönetimi konularında sıkı denetimler yapılmaktadır. Atıkların doğaya zarar vermeden yeniden kullanılmasına olanak tanıyarak, doğal kaynakların tükenmesine ve çevre kirliliğine karşı etkili bir mücadele veriyoruz.

  Licalux Aydınlatma olarak, çevre ve enerji politikalarımızı sürekli olarak gözden geçirmekte ve güncellemekteyiz. Amacımız, her geçen gün daha çevreci, daha sürdürülebilir ve enerji verimliliği daha yüksek bir dünya için çalışmaktır.