• Arama Yap

  Otomasyon

  Otomasyon

  Licalux Aydınlatma olarak, aydınlatma otomasyonu sistemleri ile müşterilerimize daha verimli, enerji tasarruflu ve çevre dostu bir çözüm sunuyoruz. Aydınlatma otomasyonu sistemlerimiz sayesinde, işletmelerde aydınlatmaya ihtiyaç duyulan alanlar minimize edilerek enerji giderleri azaltılır. Aynı zamanda, sabit enerji giderleri de minimize edilerek karlılığı arttırırız.

  Müşterilerimize sunduğumuz aydınlatma otomasyonu sistemleri, bilgisayar yazılımları ve cihazlarla kontrol edilir. Bu sayede personel giderleri de minimize edilir. Aydınlatma otomasyonu sistemlerimiz, enerji / yakıt giderlerini minimuma indirirken, doğa dostu işletmeler / müşteriler için de çözüm sunar. Aynı zamanda, aydınlatma otomasyonu sistemlerimizle ilgili müşterilerimize bilgilendirme de sağlarız.

  Sunduğumuz aydınlatma otomasyonu sistemleri KNX ve DALI gibi otomasyon sistemleri ile tam uyumlu çalışır. İstenilen saatte istenilen hatların programlı bir şekilde açılıp kapatılmasını destekler. Ayrıca, depo, koridor ve lojistik alanları için özel olarak tasarlanmış olan DIM aydınlatma gibi sensörlü sistemlerle uyumlu çalışarak enerji tüketiminde büyük tasarruf sağlar.

  Licalux Aydınlatma olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş aydınlatma otomasyonu sistemleri sunarak, enerji tasarrufu ve çevre dostu çözümler sunuyoruz.