• Arama Yap

  Otel Aydınlatma Armatürleri

  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi

  Konaklama hizmeti sağlayan otellerde, ambiyansın etkili olması beklenir. Otelin atmosferi, konfor ve işlevsellik sunmalıdır. Bu nedenle otel aydınlatma armatürleri, loş ve sıcak bir ortamı yaratmak amacıyla yumuşak ışık kaynaklarına göre seçilmelidir. Görsel estetiği sağlayan aydınlatmaların çevre dostu olmaları enerji verimliliği açısından önemlidir.

  Teklif İste

  Aydınlatma Sistemlerinde Şık Tasarımlar

  Dekoratif Aydınlatma Hizmetleri

  aydinlatmada-dijital-cozumler

  Aydınlatmada Dijital Çözümler

  Konfor için

  Otellerde akıllı ışık yönetimi konukların konforu açısından dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Konuklar, odalarında ruh hallerine ve eylemlerine göre aydınlatma ayarını değiştirmek isteyebilirler. Bu nedenle Licalux, aydınlatma gruplarında farklı ayarlarda kontrol edilebilen dijital aydınlatma sistemleri sunmaktadır.

  Çok Yönlü Aydınlatma

  İşlevsellik için

  Otellerde aydınlatma sistemleri güvenliği kolaylaştırmalı ve konuklara okuma, çalışma gibi faaliyetlerini rahatça gerçekleştirme olanağını sunmalıdır. Loş ve dinamik ışıklandırmaların ihtiyaca göre konumlandırılması gerekmektedir. Licalux Aydınlatma ise konukların konforunu desteklemek için otel aydınlatmasında çok yönlü işlevsellik sağlayan ışıklandırma sağlamaktadır.

  cok-yonlu-aydinlatma
  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik

   BİZE ULAŞIN

   Meet Licalux Lighting Company and discover the most innovative ways of lighting your spaces! With our professional team, we are ready to provide a unique and high quality lighting experience for your spaces by offering you customized solutions in design, engineering, project management and automation stages!

   İletişime Geç
  tr_TRTurkish