• Arama Yap

  Okul Aydınlatma Armatürleri

  Güçlü, Akıllı Enerji

  Modern okul yapıları beraberinde aydınlatmada yeni çözümler meydana getirdi. Eğitim alanlarında kullanılan aydınlatma sistemleri öncelikle öğrencilerin enerjisini yüksek tutan ve konsantrasyonunu artıran yapılar ile donatılır. Aydınlatma çözümlerinde parlaklık en aza indirilir. Modern ışıklandırma yapılarına sahip olan Licalux ise öğrencilerin ve çalışanların görsel konforunu gözeterek akıllı ayarlanabilir aydınlatma teknolojilerini eğitim alanlarına sunmaya devam etmektedir.

  Aydınlatmada Maksimum Konfor

  Yüksek Enerji Verimliliği

  hassas-isik-kontrolu

  Hassas Işık Kontrolü

  Gelecek için

  Öğrenim için aydınlatma düzeyi, öğrencilerin odaklanmasını ve dikkatini etkiler. Dolayısıyla okulların her alanları özel olarak ışıklandırılmalıdır. Öncelikli olarak maksimum seviyede doğal ışık ile ortamlar donatılmalıdır. Çalışma ve okuma alanları daha düşük seviyede aydınlatmaya sahip olmalıdır. Licalux Aydınlatma, öğrencilerin etkinliklerine göre kişiselleştirilmiş ayarlanabilir ışık seçeneklerini eğitim kurumlarına sunmaktadır.

  Yüksek Performans & Sürdürülebilir Enerji

  Doğa için

  Okullarda, aydınlatma seviyesinin kontrolünü sağlamak için akıllı aydınlatmalar tercih edilir. Gün içerisinde alanların ışıklandırılması, öğrenimi kolaylaştıracak şekilde uygulanmalıdır. Dolayısıyla aydınlatmalar uzun süreli kullanımlar için enerji tasarrufu sağlamalıdır. Licalux, enerji tüketiminde sürdürülebilir verimlilik sağlayan LED lamba ve dijital aydınlatma sistemlerini kullanıcılara sunmaya devam etmektedir.

  yuksek-performans
  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik
  tr_TRTurkish