• Arama Yap

  Ofis Aydınlatma Armatürleri

  Modern, Güçlü Enerji

  Dijitalleşme beraberinde yeni yaşam koşullarını da meydana getirdi. Modern ofis yapıları da bu yenilikler arasında yer alıyor. Ofisler modern dünyanın çalışma alanlarıdır. İşbirliğine dayanan ve çalışanların verimliliğini arttırmaya yönelik olarak tasarlanan yeni ofisler artık her iş yerinin merkezi haline geliyor.

  Ofis tasarımları, çağdaş estetik dokular ve işlevsel özellikler ile düzenlenir. Aydınlatma sistemleri ise ofisin ana dekorlarından biridir. Sosyal ve çalışma alanlarına özelleştirilmiş olarak hazırlanan ofis aydınlatma armatürleri, Licalux kalitesiyle çalışanların deneyimine sunulmaya devam ediyor.

  Doğa Odaklı Aydınlatma Teknolojisi

  Modern Aydınlatma Fikirleri

  doga-odakli-aydinlatma

  Doğa Odaklı Aydınlatma

  Sizin için

  Doğal ışık kaynaklarından esinlenen ofis aydınlatma armatürleri, çalışanların verimliliğini ve konforunu desteklemek için tasarlanır. Doğa odaklı sistemler, gün içerisinde renk sıcaklığını ve ışık yoğunluğunu ayarlayarak ofise görsel konfor sağlar.

  Estetik Aydınlatma Tasarımı

  Atmosfer için

  Ofisler için aydınlatma armatürleri mekanın mimari özelliklerine uygun olarak tasarlanır. Modern armatürler, ofiste atmosferi zenginleştiren zarif dekorlardır. Licalux, tasarımları yaratıcılığı arttıran estetiği içinde barındırır.

  estetik-aydinlatma-sistemi
  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik
  tr_TRTurkish