• Arama Yap

  Mimari Projeler için Aydınlatma Çözümleri

  Işık & Denge Kontrolü

  Mimari yapıların tasarımları ve dekorasyonları mekanların işlevleri doğrultusunda özel olarak düzenlenmektedir. Alanlarda doğru atmosfer oluşturmak için aydınlatmalar proje odaklı seçilmelidir. Binanın amacına uygun olarak tasarlanan aydınlatma sistemleri mekanların kullanımını kolaylaştırır. Licalux Aydınlatma, mimari projeler için özelleştirilmiş fonksiyonel aydınlatma çözümlerini estetik yapılar ile sunmaktadır.

  Teklif İste

  Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik

  Yüksek Enerji Verimliliği

  estetik-aydinlatma-tasarimlari

  Estetik Aydınlatma Tasarımları

  Sunuş için

  Mimari projelerde estetik, aydınlatma tasarımları ile desteklenir. Mekanlara uygun olarak seçilen armatürler atmosferin ruhunu yansıtır. Örneğin, minimalist yapılar için sade ışıklandırmalar tercih edilirken tarihi binalar için geleneksel armatürler kullanılır.

  Fonksiyonel Aydınlatma Sistemleri

  Kullanım için

  Aydınlatma sistemleri, binaların işlevine uygun olarak tasarlanmalıdır. İşlevsel aydınlatmalar, kişilerin aktivitelerini rahat bir şekilde yapmasına yardımcı olur. Mekanların ihtiyaçlarından yana seçilen fonksiyonel aydınlatma sistemleri, işlev ve verimliliği arttırır.

  fonksiyonel-aydinlatma-tasarimlari
  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik

   BİZE ULAŞIN

   Licalux Aydınlatma Firması ile tanışın, mekanlarınızı aydınlatmanın en yenilikçi yollarını keşfedin! Profesyonel ekibimiz ile tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve otomasyon aşamalarında size özel çözümler sunarak, mekanlarınıza, özgün ve kaliteli bir aydınlatma deneyimi sağlamak için hazırız!

   İletişime Geç
  tr_TRTurkish