• Arama Yap

  Hastane Aydınlatma Armatürleri

  RAHATLIK SUNAN ISI

  Hayatımızın önemli mekanlarından olan hastaneler modern tasarımlar ile yeniden düzenleniyor. Aydınlatma sistemleri ise bu tasarımların bir parçası. Hastanelerin aydınlatması sağlık çalışanlarının çalışmasını kolaylaştıracak ve hastaların konforunu sağlayacak şekilde seçilmelidir. Estetik doku gözetilerek hastane aydınlatmasında renk tonu sakinleştirici ve rahatlatıcı etki sunacak şekilde tasarlanmalıdır. 24 saat açık olan hastanelerde sürdürülebilir enerji verimliliği Licalux aydınlatma çözümleri kalitesiyle sağlanmaktadır.

  Teklif İste

  Maksimum Konfor için Özel Işık

  Acil Durum Aydınlatması

  merkezi-aydinlatma-kontrolu

  Merkezi Aydınlatma Kontrolü

  Verimlilik için

  Akıllı aydınlatma sistemleri, merkezi bir kontrol sistemi sağlar. Akıllı ağ teknolojisiyle armatürlerde sensörler entegre olarak çalışır; böylelikle gereksiz enerji tüketiminin önüne geçilir. Kullanıcı dostu dijital aydınlatma sistemleri enerji maliyetlerinde %35’e yakın tasarruf sağlar.

  Rahat Renklendirme

  Hastalar için

  Hastane aydınlatması hastaların stres seviyesini azaltmak için özel olarak renklendirilir. Özelleştirilmiş renkler ortama huzur ve rahatlama hissi sağlar. Dengeli ve homojen olarak dağıtılan ışıklandırmalar Licalux kalitesiyle sunulmaktadır.

  rahat-renklendirme
  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik

   BİZE ULAŞIN

   Licalux Aydınlatma Firması ile tanışın, mekanlarınızı aydınlatmanın en yenilikçi yollarını keşfedin! Profesyonel ekibimiz ile tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve otomasyon aşamalarında size özel çözümler sunarak, mekanlarınıza, özgün ve kaliteli bir aydınlatma deneyimi sağlamak için hazırız!

   İletişime Geç
  tr_TRTurkish