• Arama Yap

  Hakkımızda

  Biz Kimiz?

  Licalux Aydınlatma olarak, sektördeki mimari aydınlatma ve ilişkili çözümleri karşılamak; mimari aydınlatma ve çözümlerini geliştirmek üzere 1996 yılında kurulmuştur. Günümüzde 25 yılı aşkın tecrübesi ve 250’yi aşkın referansı ile aydınlatma teknolojisinin liderleri arasında yer almaktadır. Mühendislik ve mimari tasarım kökenli geniş kadrosuyla aydınlatma çözümleri partnerliğinin yanı sıra dünya çapında markaların partneri ve ürün distribütörüdür.

  Uluslararası standartlarda; havalimanları, endüstriyel binalar, perakende ve toptan piyasa zincirleri, metro istasyonları, tren istasyonları, okullar, alışveriş merkezleri ve ofis binaları için özel aydınlatma tasarımları ve proje hizmetleri sunan bir şirkettir.

  Licalux Aydınlatma bir yapı projesini iç ve dış aydınlatma kapsamında aydınlatma tasarımını, ürün sistemlerini geliştirmek, tedariği sağlama ve satış sonrası desteklerini sunma odağı ile hizmet vermektedir.

  Distribütörü olduğu markaların yanı sıra projenin gerektirdiği özel tasarım, özel imalat gibi tamamlayıcı aydınlatma enstrümanlarıyla zengin ve bütüncül bir proje yaratmayı hedefler.

  Licalux Aydınlatma tüm bunları müşteri odaklı yaklaşımı, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak yapmayı misyon edinmiştir.