• Arama Yap

  Hakkında

  Biz Kimiz

  Licalux Aydınlatma olarak, sektördeki mimari aydınlatma ve ilişkili çözümleri karşılamak; mimari aydınlatma ve çözümlerini geliştirmek üzere 1996 yılında kurulmuştur. Günümüzde 25 yılı aşkın tecrübesi ve 250’yi aşkın referansı ile aydınlatma teknolojisinin liderleri arasında yer almaktadır. Mühendislik ve mimari tasarım kökenli geniş kadrosuyla aydınlatma çözümleri partnerliğinin yanı sıra dünya çapında markaların partneri ve ürün distribütörüdür.

  Uluslararası standartlarda; havalimanları, endüstriyel binalar, perakende ve toptan piyasa zincirleri, metro istasyonları, tren istasyonları, okullar, alışveriş merkezleri ve ofis binaları için özel aydınlatma tasarımları ve proje hizmetleri sunan bir şirkettir.

  Licalux Aydınlatma bir yapı projesini iç ve dış aydınlatma kapsamında aydınlatma tasarımını, ürün sistemlerini geliştirmek, tedariği sağlama ve satış sonrası desteklerini sunma odağı ile hizmet vermektedir.

  Distribütörü olduğu markaların yanı sıra projenin gerektirdiği özel tasarım, özel imalat gibi tamamlayıcı aydınlatma enstrümanlarıyla zengin ve bütüncül bir proje yaratmayı hedefler. Licalux Aydınlatma tüm bunları müşteri odaklı yaklaşımı, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak yapmayı misyon edinmiştir.

  ŞİRKET PROFİLİ

  Başarının anahtarının, verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanırız.
  Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır, çevreye karşı duyarlıyız.
  Son teknoloji aydınlatma ürünlerinin yaygınlaşmasına öncülük etmek için çalışmaktayız.
  Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak, varlığımızın temel yapı taşıdır.
  Kararlılık ve zamanında karar alma, vazgeçilmez davranış biçimimizdir.
  En iyiye ulaşmak ve farklılığımızın daima, “uygulanabilir en iyiler” olması için kendimizi sürekli geliştirmek, yenilikçi politikalar yürütmek, şirket kültürümüzün kültürümüzün en önemli parçalarıdır.
  Hem müşterilerimiz hem de çözüm ortaklarımız için en uygun koşulları hazırlamaya özen gösteririz. Bunun için tüm ilişkilerimizde iyi niyetli, şeffaf ve dürüstlüğü esas alırız.
  Uzun süreli iş birliğinin devamlılığı için sürdürülebilir kararlar almak ve mutabık kalınan kararlara sadık kalmak, öncelikli iş prensiplerimiz arasında yer almaktadır.
  Ürün güvenliğini sürekli kılmak, risklerin azaltılmasını sağlamak için sürekli iyileştirme ve geliştirme odaklı çalışmaktayız.

  sirket-profili
  cevre-ve-enerji-politikamiz

  ÇEVRE VE ENERJİ POLİTİKAMIZ

  Licalux Aydınlatma olarak, çevresel değerlere karşı sorumlu bir işletme olarak faaliyet göstermekteyiz. Sürdürülebilirlik bizim için bir öncelik ve bu nedenle, etkili enerji ve kaynak yönetimi, atık geri kazanımı ve geri dönüşümü faaliyetlerinin yaygınlaştırılması gibi konularda öncülük etmektedir.

  Yenilikçi yaklaşımımız sayesinde, müşterilerimize en yüksek enerji verimliliğine sahip aydınlatma ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz. Ürünlerimizin tasarımı ve üretimi sürecinde, çevresel etkileri en aza indirecek yöntemleri kullanmaktayız. Bu sayede, ürünlerimizin doğaya olan etkisini minimize etmekteyiz.

  Enerji yönetimi konusunda, şirketimiz enerji tasarrufu yapılacak yöntemleri sürekli olarak gözden geçirerek, daha az enerji tüketen, çevre dostu teknolojileri takip etmektedir. Ürünlerimizde kullanılan malzemelerin kaynaklarını dikkatli bir şekilde seçerek, çevrenin korunması konusunda sorumluluk alıyoruz.

  Atık geri kazanımı ve geri dönüşümü konusunda, tesisimizde geri dönüşüm süreçleri ve atık yönetimi konularında sıkı denetimler yapılmaktadır. Atıkların doğaya zarar vermeden yeniden kullanılmasına olanak tanıyarak, doğal kaynakların tükenmesine ve çevre kirliliğine karşı etkili bir mücadele veriyoruz.

  Licalux Aydınlatma olarak, çevre ve enerji politikalarımızı sürekli olarak gözden geçirmekte ve güncellemekteyiz. Amacımız, her geçen gün daha çevreci, daha sürdürülebilir ve enerji verimliliği daha yüksek bir dünya için çalışmaktır.

  Sertifikalar

  tr_TRTurkish