• Arama Yap

  Fabrika ve Şantiye Aydınlatma Çözümleri

  Verimlilik Sağlayan Kullanım

  Fabrika ve şantiye alanları, üretimin merkezi mekanlarıdır. Tasarımları alanlarında uzman mimarlar tarafından yapılan mekanların en önemli noktalarından biri de aydınlatma sistemleridir. Aydınlatma sistemleri fabrika ve şantiyelerde üretimin en verimli şekilde çalışmasına yardımcı olarak güvenlik sağlar. Licalux Aydınlatma ise fabrika iç aydınlatma ve şantiye aydınlatma için danışanlarına yüksek kalitede LED armatür tedarik etmektedir.

  Teklif İste

  Güvenlik için Maksimum Aydınlatma

  Acil Durum Aydınlatması

  santiye-aydinlatma

  Şantiye Aydınlatması

  Yüksek Güvenlik Sistemleri

  Şantiye aydınlatması, kişilerin güvenliğini sağlayan ve projelerin çözümlerini kolaylaştıran işlevlere sahiptir. Özellikle şantiye aydınlatmasında, spot ışıklar ile gerekli ışık dengesi sağlanmaktadır. Çalışanların güvenliği için 150-300 lüks ışık seviyesi ve 4000-5000 kelvin değerleri tavsiye edilmektedir. Licalux Aydınlatma ise şantiye aydınlatması için kaliteli LED armatürler tedarik ederek kullanıcılara üst kalite sağlamaktadır. 

  Fabrika Aydınlatma

  Verimli Çalışma Alanları

  Fabrika aydınlatması; hem işlerin yüksek kalitede yapılması hem de çalışanların güvenliği açısından önem arz etmektedir. Fabrika aydınlatma armatürleri, uzun süreli çalışma koşullarına uygun olarak tasarlanarak kişilerin güvenliğini sağlamalıdır. Mekanda en iyi verimi elde etmek için LED yüksek tavan fabrika aydınlatma armatürleri ise sıkça tercih edilmektedir. Licalux Aydınlatma, fabrika aydınlatması için düşük bakım maliyeti gerektiren armatürlerin üretimini ve dağıtımını sağlamaktadır. 

  fabrika-aydinlatma
  acil-cikis-yollari-icin-aydinlatma

  Acil Aydınlatma ve Yönlendirme Aydınlatması

  Her mekanda olduğu gibi acil çıkış yolları lojistik alanlar için de önem arz etmektedir. Acil çıkış alanları, kişilerin güvenli bir şekilde tahliye edilmesine yardımcı olur. Dolayısıyla acil çıkışların aydınlatmaları kritik bir role sahiptir. Bu alanlarda sürekli olarak ışıklandırma sağlanmalıdır. Licalux Aydınlatma, acil çıkışlar için yönlendirme işaretlerinde belirgin bir görünüm sunan güvenli ışıklandırma sistemleri sunmaktadır.

  Acil Aydınlatma Ürünlerini incelemek için tıklayın!

  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik

   BİZE ULAŞIN

   Licalux Aydınlatma Firması ile tanışın, mekanlarınızı aydınlatmanın en yenilikçi yollarını keşfedin! Profesyonel ekibimiz ile tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve otomasyon aşamalarında size özel çözümler sunarak, mekanlarınıza, özgün ve kaliteli bir aydınlatma deneyimi sağlamak için hazırız!

   İletişime Geç
  tr_TRTurkish