• Arama Yap

  Ev Aydınlatması

  Modern & Dekoratif Aydınlatma

  Yaşam alanlarımızın konforlu olması estetik ve tasarımdan geçer. Ev aydınlatması da bu dekorlardan biridir. Doğru ev aydınlatması, işlevsellik bakımından en iyiyi sunduğu gibi estetik olarak kişilere konseptli atmosfer sağlamaktadır. Ev aydınlatmada önemli nokta odaların özel olarak tasarlanmasıdır. Aydınlatma firması Licalux, ev aydınlatma çözümlerinde kullanıcılara uzmanlık sunmaktadır. 

  Teklif İste

  Ayarlanabilir Modern Teknoloji

  Özel Görev Aydınlatma

  dogru-isik-yonetimi

  Doğru Işık Yönetimi

  İşlevsellik için

  Ev aydınlatma çözümlerinde, ışık yönetimi alanların kullanımı açısından önemli bir yere sahiptir. Odanın atmosferi için ev aydınlatma armatürleri, doğru konumlarda ve boyutlarda seçilmelidir. Alanlardaki gölgeleme ve yansımalar uzmanlar tarafından belirlenmelidir. Aydınlatma üreticisi Licalux Aydınlatma, profesyonel ekipleri ile odaların özellikleri çerçevesinde sistemleri düzenlemektedir. 

  Genel Aydınlatma

  Sizin için

  Ev aydınlatma armatürlerinin en önemli işlevi ortamdaki genel aydınlatmayı sağlamasıdır. Odalardaki temel ışık için genel aydınlatma armatürleri kullanılır. Evler için genel aydınlatma yaygınlıkla tavan lambaları, spot ışıklar veya merkezi armatürler tercih edilir. Aydınlatma imalatçısı Licalux Aydınlatma ise genel aydınlatmada evlerin ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler sunmaktadır.

  genel-aydinlatma
  Stylish Modern Designs
  Şık Modern Tasarımlar
  Intelligent Control Systems
  Akıllı Kontrol Sistemleri
  Energy Saving Lighting Technology
  Enerji Tasarruflu Aydınlatma Teknolojisi
  Long Term Sustainability
  Uzun Vadeli Sürdürülebilirlik

   BİZE ULAŞIN

   Licalux Aydınlatma Firması ile tanışın, mekanlarınızı aydınlatmanın en yenilikçi yollarını keşfedin! Profesyonel ekibimiz ile tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve otomasyon aşamalarında size özel çözümler sunarak, mekanlarınıza, özgün ve kaliteli bir aydınlatma deneyimi sağlamak için hazırız!

   İletişime Geç
  tr_TRTurkish