• Arama Yap

  Bahçe Aydınlatması

  Bahçeler, günün yorgunluğu atmak ve keyifli sohbetlerin buluştuğu mekanlardır. Sosyal etkileşimi mümkün kılan bahçeler, dinlenme ve rahatlamanın merkezidir. Bu sebeple bahçelerin estetik değer ile tasarlanması; huzur ve doğayla bütünleşmesi önemlidir. Licalux Aydınlatma, özel olarak tasarlanan armatürler ile bahçelerde büyüleyici bir ortamın kapılarını açar.

  Bahçe Aydınlatması Nasıl Olmalı?

  Bahçe aydınlatması, dış mekanda kullanılan ortamı estetik ve işlevsel olarak ışıklandıran sistemlerdir. Bahçeler, günün yorgunluğunu atmak ve keyifli sohbetlerin buluştuğu mekanlardır. Sosyal etkileşimi mümkün kılan bahçeler, dinlenme ve rahatlamanın merkezidir. Bu sebeple bahçelerin estetik değer ile tasarlanması; huzur ve doğayla bütünleşmesi önemlidir. Ayrıca bahçe aydınlatma tasarımında su geçirmeyen uzun ömürlü malzemelerin kullanımı modellerin kaliteli yapıda olmasının temelidir. Licalux Aydınlatma ise özel olarak tasarlanan armatürler ile bahçelerde büyüleyici bir ortamın kapılarını açar.

  Bahçe Aydınlatması Ürün Çeşitleri Nelerdir?

  Bahçe aydınlatması modelleri alanın büyüklüğüne, aydınlatma ihtiyacına ve estetik görünümüne göre ayrılmaktadır. Birçok modelde bahçe armatürleri kullanıcılara estetik ve fonksiyonel açıdan kolaylık sağlamaktadır. Yaygınlıkla bahçe aydınlatmasında kullanılan armatür çeşitleri ise şu şekilde ayrılmaktadır: 

  • Bahçe Direk Aydınlatma
  • Bahçe Duvar Üstü Aydınlatma
  • Dekoratif Bahçe Aydınlatma
  • Bahçe Ağaç Aydınlatma

  Bahçe Aydınlatma Modelleri Özellikleri

  • LED bahçe armatürleri, uzun ömürlü kullanım sahip olup çevre dostudur.
  • Bahçe aydınlatma modelleri dayanıklı tasarımlarla oluşturulmaktadır. Olumsuz hava koşullarına bile dayanıklı bir kullanıma sahiptir. 
  • Bahçe aydınlatması özellikle ağaç altında kullanıldığında yukarıya doğru gölge şeklinde bir ışıklandırma sunar.
  • Bahçe aydınlatması ortama dekoratif bir estetik sağlayarak atmosferin havasını belirleyen niteliğe sahiptir. 
  • Bahçe armatürleri tasarımında ışık kaynağını dış etkenlerden ve darbelerden koruyan koruyucular kullanılır. 

  Bahçe Aydınlatma Armatürleri Nasıl Seçilir?

  Bahçe aydınlatma modelleri arasından projenize uygun olan armatürü seçmek mimari estetik ve işlevsel açıdan önemlidir. Bu nedenle bahçe armatürlerinin her özelliği detaylı olarak incelenmelidir. Bahçe aydınlatması seçilirken dikkat edilmesi gerekenler ise şu şekildedir: 

  • Bahçe aydınlatma modelleri çevre dostu teknolojiye sahip olmalıdır. Mimari projelerde enerji tasarrufu sağlayan bahçe armatürlerinin kullanılması tavsiye edilmektedir.
  • Bahçe aydınlatma modelleri dış etkenlere karşılık sağlam sistemler ile donatılmalıdır. Olumsuz hava koşullarına ve darbelere armatürler dayanıklı olmalıdır.
  • Armatür seçiminde bahçenizde nasıl bir atmosfer elde etmek istediğinizi düşünmelisiniz. Bahçe armatürleri ortama romantik, duru, canlı ya da rengarenk hava katabilir. 
  • Bahçe armatür firması seçimine önem vermelisiniz. Aydınlatma çözümleri sunan bahçe aydınlatma firması size armatürler konusunda garanti vermelidir. Armatür firmasının servis desteği projenizde uzun süreli kullanım sağlar.

  Bahçe Armatürü Fiyatları

  Bahçe aydınlatma armatür fiyatları; modele, markaya, işlevine ve toplu alıma göre değişmektedir. Uzman bahçe aydınlatma üreticisi Licalux Aydınlatma kullanıcılara uygun fiyatlarda kaliteli çözümler sunmaktadır. Sitemiz üzerinden bahçe armatürlerini inceleyebilir; bahçe aydınlatma armatürleri fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

   BİZE ULAŞIN

   Licalux Aydınlatma Firması ile tanışın, mekanlarınızı aydınlatmanın en yenilikçi yollarını keşfedin! Profesyonel ekibimiz ile tasarım, mühendislik, proje yönetimi ve otomasyon aşamalarında size özel çözümler sunarak, mekanlarınıza, özgün ve kaliteli bir aydınlatma deneyimi sağlamak için hazırız!

   İletişime Geç